Zveme tě na celodenní charitativní seminář.

Úspěch a jak ho dosáhnout
Brno 2.11.2019

Hlavním iniciátorem této akce je Daniel Vyšehradský.

Daniel Vyšehradský Student Maturitního ročníku uměleckomanažerské školy, kluk který miluje cestování a nové zážitky. Rád se učí novým věcem a jde si za svými sny. V únoru tohoto roku se rozhodl oslovit Josefa s Monikou, představit jim jeho nápad na maturitní projekt. Společně dali hlavy dohromady a vymysleli seminář “Co je to úspěch a jak ho dosáhnout”.

Výdělek poputuje nadaci dětské onkologie Krtek, protože zde se peníze rozhodně neztratí a moc rádi této nadaci a dětem pomůžeme.

Výtěžek z akce putuje na Nadační fond dětské onkologie Krtek

Nadační fond dětské onkologie KRTEK podporuje od roku 1999 práci lékařů a zdravotníků Kliniky dětské onkologie Fakultní nemocnice Brno a je její neoddělitelnou součástí.  Hlavní prioritou je  zkvalitnění a zpříjemnění pobytu dětí v nemocnici, péče v průběhu trvání celé léčby a pomoc při vyrovnávání se s jejími následky. Zajišťují také dovybavení pracovišť Kliniky dětské onkologie, přispívají na výzkum, vzdělávání lékařů a zdravotnického personálu. Průběžně, podle aktuálních potřeb, vytváří projekty zaměřené na cílenou pomoc jednotlivým hospitalizovaným dětem, i dětem, které již aktivní léčbu ukončily a vyrovnávají se s jejími následky.

CO SE NA CELODENÍM SEMINÁŘI DOZVÍŠ?

• Co je to vlastně úspěch?
    Jak si vědomě tvořit svou realitu? Jak být vědomě úspěšný a jak si plnit svá přání.
  • MYSL ten prevít
    Jak se zbavit autopilota a převzít kontrolu nad svou myslí?
  • Zákon Přitažlivosti
    Jak ho uchopit v praxi? Jak si jednoduše přitahovat cokoliv chceme.
  • Poznejte jediného TVŮRCE ve vašem živote - SAMI SEBE
    Kdo jsi a jak znovuobjevit svou vnitřní sílu?
  • Teorie VS Praxe
    Hodně lidí zná teorii. Na vědomé úrovni ví, ALE... Jak efektivně teorii uvést do praxe?

Pro každého z nás znamená úspěch něco jiného. Na tomto semináři se zaměřime na princip toho, že my jako lidé bychom měli v životě dělat to, co nás vskutku hluboce naplňuje. Možná se právě nachazíš v situaci, že to ještě hledáš? Nebo jsi to už našel, jen potřebuješ posílit další aspekty, které ti pomohou v reálné aplikaci? Víš, co tě hluboce naplňuje, ale netušíš jak to uplatnit v životě ve smyslu, aby jsi na druhé straně nemusel dělat to, čím si potřebuješ vydělat na živobytí, protože to tě unavuje? Jednoduše řečeno, ať už máš nebo nemáš to, co tě baví a čemu se chceš denně věnovat, pak si přijď pro ingredience, které ti mohou pomoc odhalit cestu nebo ji rapidněji odstartovat.

Všechna vítězství pocházejí z odvahy

ZAČÍT SE SEBOU NĚCO DĚLAT

Našemi semináři, online kurzy a živými akcemi prošli již přes 5 000 lidí.

Uvědomuješ si kdo vlastně jsi? Pokud ano, tak na jaké úrovni? Jak jsi na tom se sebevědomím, vnitřním naplněním, sebeláskou, cítíš se jako úspěšný člověk? Praktikuješ techniky, jak posílit svou sebehodnotu a tím ovlivnit vnější okolnosti ve svém životě? Uvědomuješ si, jak moc má tvé vnitřní nastavení vliv na to, co se odehrává venku? Jakou roli hraje oceňování a vděčnost v našem životě a jak to osobnostně posiluje Tebe? Jak si poradit se strachy, které nás zbytečně brzdí, ale na druhé straně jak jich využít efektivně?

AKCÍ VÁS PROVEDOU:

JOSEF HOANG

Otec dvou krásných dětí, podnikatel, investor, vizionář, tvůrce online programů a seminářů, které mění lidem životy k lepšímu. Pomáhá lidem k uvědomění, že každý z nás jsme předurčeni k úspěchu. Zdůrazňuje, že to je každodenní práce na sobě. Ale výsledek stojí za to. Zdravější, štastnější, úspěšnější a celkově bohatší život.

MONIKA ČEJKOVÁ

Svobodná podnikatelka, cestovatelka milující nezávislost, průvodkyně osobním rozvojem, autorka online programu Bohatý Život, zakladatelka projektu Podnikej Profi a spoluzakladatelka Klubu Bohatých. Moni s radostí inspiruje ostatní v tom, že životní úspěch nezávisí na podmínkách, které máme, ale na rozhodnutích. Díky změně myšlení a konzistentní práci sama na sobě příchází krásné transformace.

Máte pocit, že se vám opakují v životě stejné situace? Máte pocit, že k sobě přitahujete pořád stejné partnery? Ať už životní, obchodní, nebo jen kolegy v práci? Toto není náhoda, ale jasné znamení, že v sobě nemáte vyřešené určité věci, díky kterým se vám dokola opakují stejné situace. A budou se opakovat, dokud to nepochopíte a nezměníte.

Hodně lidí se domnívá, že dosáhnou určitého úspěchu, tak budou konečně šťastni... až zhubnou těch 10 kilo, tak budou konečně spokojeni... až dostaví barák a zaplatí se hypotéka, tak konečně začnou pořádně žít... až si najdou toho vysněného partnera, tak budou konečně šťastni. A TAK DÁLE.

Pokud cítíš, že s Tebou rezonuje myšlenka být součástí tohoto semináře, pak je přesně pro Tebe.

... ať už jsi v jakékoliv fázi osobního rozvoje, tato akce je určena pro všechny, kteří chtějí takzvaně "něco víc" ve svém životě ... žít naplněný, šťastný a úspěšný život podle svých představ.

Je jedno, zda na tom už pracuješ a chceš se čistě posunout o další level, nebo se možná právě teď cítíš zaseknutý na jednom bodě nebo jsi ještě teprve na začátku a potřebuješ pořádně nastartovat. Každý si ze semináře odnese to, co v daný čas potřebuje.

Náš život by měl být plný radosti, štěstí, oceňování, zdraví, lásky a celkového bohatství. Bohužel ne každý tohle zažívá.

... FAKTEM ALE JE, ŽE JE TO MOŽNÉ.

Zpětné vazby našich online / offline aktivit

KDY, OD KDY DO KDY A KDE?

SOBOTA 2.11.2019

OD 10 DO 16:00 HODIN

HOTEL VORONĚŽ

MAPA

Arnoldovo 5. pravidlo zní: Neber jen, ale i dávej!

A proto vás nabádáme k tomu, abyste se přidali k nám a společně podpořme projekt, který pomůže dalším lidem/dětem. Výtěžek z akce poputuje na skvělou věc.
Cena Vstupenky je 1100kč / 42eur

Hlavní sponzoři akce:

Teorie je dobrá, ale praxe je lepší.

Těšíme se na vás.