Členství SILVER stojí na dvou základních pilířích

Osobní rozvoj a Zdraví a pohyb

Nejdůležitější je se osobnosně rozvíjet, tím jak začneš měnit to co je uvnitř tebe se začne také měnit svět kolem tebe. Pokud pochopíš základní principy osobního rozvoje tvůj život bude štastnější a spokojenější. V členství KB SILVER získáš přístup k obsahu Osobního rozvoje. Jako bonus se můžeš těšit na spousty obsahu z pilíře Zdraví a pohyb - naši trenéři tě naučí jak správně cvičit a jíst zdravě.

Na co se v členství SILVER můžete těšit?

• Přístup k více jak 100 videím a tréninkům
    Získáte přístup k sekci Osobní rozvoj kde najdete opravdu spousty materiálu od Josefa a Monči.
  • Zdraví a pohyb
    Díky našim trenérům postupně přidáváme i oblast zdraví a pohybu. Tréninky, strava a další věci spojené s fyzickým tělem.
  • Pravidelné tréninky a LIVE vysílání
    Každý týden nový trénink a LIVE vysílání. Nově i pravidelná online setkávání celé komunity.
  • Komunita
    Budeš členem komunity stejně naladěných lidí
  • Uzavřená FB skupina
    Každý týden od mentorů přibývají nová videa o osobním rozvoji, zdraví+pohybu a online podnikání
  • Slevy na akce
    Jako člen klubu získáváš slevy na akce pořádané Mončou a Josefem
  • Prostor na vaše dotazy
    Mentoři v Klubu ti velmi rádi zodpoví na všechny dotazy

Zakoupením měsíčního členství SILVER získáš okamžitý přístup do členské sekce osobního rozvoje + zdraví a pohybu

Klub Bohatých SILVER

pouze 190 Kč měsíčně

Tato částka je platná po celou dobu členství, nebude se navyšovat. Pouze v případě, pokud by jste zrušili členství a pak se chtěli vrátit, tak se vrátíte za tu cenu, která bude aktuální. Hodnota členství postupně stoupá.

Platba probíhá měsíčně automaticky.
Po vyplnění přihlášky autorizujete kartu k pravidelné 30-denní platbě (počínaje datem objednávky). Avšak vždy hrajeme fér - VŠE ZŮSTÁVÁ POD VAŠÍ KONTROLOU: Na stržení 30-denního poplatku vás upozorníme vždy 7 dní předem e-mailem, abyste mohli své členství kdykoliv zrušit.

Klikni a zjisti více o kurzech:

Restart 21

Poznej sám sebe

Bohatý život

Úspěch není klíčem ke štěstí, ale štěstí je klíčem k úspěchu.