Členství GOLD stojí na třech základních pilířích

Osobní rozvoj, Zdraví a pohyb a Podnikání 21. století

Rozvíjení těchto tří pílířu ti může přínést velkou svobodu. Znamená to, že osobnostně rosteš a učíš se. Máš zdravé tělo, které funguje tak, jak má a jsi finančně nezávislí, protože máš vlastní podnikání, které nemá žádné omezení. Přesně pro také lidi vzniklo členství v Klubu GOLD, kde tyto principy učíme do podrobna a ukazujeme cestu všem, kteří jsou otevřeni novým možnostem.

Na co se v členství GOLD můžete těšit?

• Přístup k více jak 170 videím a tréninkům
    Získáte přístup ke všemu, co Klub Bohatých nabízí - videonávody jsou jak z osobního, tak podnikatelského rozvoje. Nástroje online podnikatele, tréninky pro začátečníky i pokročilejší podnikatele.
  • Myšlenkové mapy, praktické Screencasty a práce ze zákulisí online podnikatele
    Metody, které můžeš ihned zapojit do svého podnikání.
  • Zdraví a pohyb
    Díky našim trenérům postupně přidáváme i oblast zdraví a pohybu. Tréninky, strava a další věci spojené s fyzickým tělem.
  • Pravidelné tréninky a LIVE vysílání
    Každý týden nový trénink a LIVE vysílání. Nově i pravidelná online setkávání celé komunity.
  • Komunita
    Budeš členem komunity stejně naladěných lidí
  • Uzavřená FB skupina
    Každý týden od mentorů přibývají nová videa o osobním rozvoji, zdraví+pohybu a online podnikání
  • Slevy na akce
    Jako člen klubu získáváš slevy na akce pořádané Mončou a Josefem
  • Prostor na vaše dotazy
    Mentoři v Klubu ti velmi rádi zodpoví na všechny dotazy

Zakoupením měsíčního členství GOLD získáš okamžitý přístup do členské sekce osobního rozvoje + zdraví a pohybu + podnikání 21. století

Klub Bohatých GOLD

pouze 490 Kč měsíčně

Tato částka je platná po celou dobu členství, nebude se navyšovat. Pouze v případě, pokud by jste zrušili členství a pak se chtěli vrátit, tak se vrátíte za tu cenu, která bude aktuální. Hodnota členství postupně stoupá.

Platba probíhá měsíčně automaticky.
Po vyplnění přihlášky autorizujete kartu k pravidelné 30-denní platbě (počínaje datem objednávky). Avšak vždy hrajeme fér - VŠE ZŮSTÁVÁ POD VAŠÍ KONTROLOU: Na stržení 30-denního poplatku vás upozorníme vždy 7 dní předem e-mailem, abyste mohli své členství kdykoliv zrušit.

Klikni a zjisti více o kurzech:

Restart 21

Poznej sám sebe

Bohatý život

Úspěch není klíčem ke štěstí, ale štěstí je klíčem k úspěchu.