Není možné změnit to, co se děje okolo Tebe, dokud nezměníš to, co se děje uvnitř Tebe.

Máš pocit, že jsi se v životě ocitl/a na rozcestí a nevíš jak dál?

 

Hodláš jít pořád stejným směrem a mít v životě stejné výsledky nebo je na čase změnit směr?

 

PROČ KLUB BOHATÝCH?

Rozhodli jsme se vytvořit Klub Bohatých pro všechny, kterým záleží na jejich vlastním osobním růstu a to nejen z teoretické části, ale především té praktické - sklízet v životě to, co opravdu chcete. Je potřeba se naučit správně sázet a dobře se o svou zahrádku starat.

Klub Bohatých je výjimečná platforma, kde si každý najde to "své"... ať už čistě z oblasti osobního rozvoje, rozvoje podnikatelského nebo zdraví.

Náš život je fyzickým projevem toho, co se odehrává uvnitř v nás ...

Říká se:  "Změň své myšlení a změníš svůj život". Výstižněji to můžeme říct i takto: "Změň svou energii (vibraci) a změníš svůj život". Být ve vibrační shodě s tím, co člověk chce je zásadní klíč k bohatému životu.

Vesmír totiž neslyší Tvá slova, nýbrž VIBRACI.

Být součástí komunity Klubu Bohatých je velmi silný v tom, že pomáhá dostat do lepších vibrací, odhaluje principy a techniky, jak na sobě efektivně pracovat a žít naplněný - bohatý život.

Klub je vhodný také pro ty, kteří touží po svobodném podnikání, chtějí se naučit používat sociální sítě efektivně a produktivně, vybudovat si svou vlastní Značku, vydělávat peníze, i když spí a stát se svobodným profi podnikatelem. Ať už jste teď na nule nebo již v podnikatelském procesu.

Členská sekce v Klubu je postavena na třech piliřích. 

Kdo jsme?

Josef HoangMonika Čejková... dva "obyčejní" lidé, kteří se rozhodli vzít život do svých rukou a namísto pouhého snění, své sny doopravdy žijeme. Oba jsme začínali na nule, ušli jsme už kus cesty a dnes žijeme naplněný život, svobodně a úspěšně podnikáme. Děláme to, co milujeme a milujeme to, co děláme. Rozhodli jsme se spojit mužskouženskou energii a pomoct ostatním žít bohatý život unitř i venku. Máme nástroje vnější i vnitřní a dnes už víme jak na to... jak se i z nuly dá vypracovat a jak se neustále zlepšovat. Zároveň vidíme obrovskou škodu v tom, že se lidé soustředí primárně na vnější faktory ať už v osobním nebo podnikatelské světe a zcela opomíjejí ty vnitřní, které hrajou roli nejzásadnější. 

JOSEF HOANG

Otec dvou krásných dětí, podnikatel, investor, vizionář, tvůrce online programů a seminářů, které mění lidem životy k lepšímu. Pomáhá lidem k uvědomění, že každý z nás jsme předurčeni k úspěchu. Zdůrazňuje, že to je každodenní práce na sobě. Ale výsledek stojí za to.

Zdravější, štastnější, úspěšnější a celkově bohatší život.

MONIKA ČEJKOVÁ

Svobodná podnikatelka, vášnivá cestovatelka milující nezávislost, průvodkyně osobním rozvojem, autorka online programu Bohatý Život, zakladatelka projektu Podnikej Profi a prostě šťastná holka. Ne vždy tomu tak bylo a právě díky změně myšlení a konzistentní práci sama na sobě nastala transformace. Dnes s radostí inspiruje ostatní v tom, že životní úspěch nezávisí na podmínkách, které máme, ale na rozhodnutích.

3 klíčové faktory pro růst, ať už pouze osobnostní nebo i podnikatelský:

Nástroje

K tomu, aby byl člověk v životě skutečně bohatý, úspěšný a naplněný potřebuje určité nástroje k tomu, aby efektivně pracoval na vnitřních faktorech. Jaké nástroje to jsou odhalíme uvnitř Klubu Bohatých.

Komunita

Komunita stejně smýšlejících lidí je obrovským motorem pro růst každého jedince, který chce žít opravdový bohatý život jak zevnitř, tak venku. Sílu komunity poznáte v Klubu Bohatých.

Mentor

Mít svého mentora je KLÍČ... každý z nás, kdo dokázal pro mnohé "nemožné", má za zády svého mentora. I ti nejznámnější světoví mentoři měli svého mentora. Klub Bohatých je jedinečná příležitost využít mentoringu M & P :)

Obyčejná holka z malého města se jednoho dne vydala do světa s naivní představou, že tam najde to své životní štěstí... Nakonec našla SAMU SEBE a uvědomila si, že to bylo to, co celou dobu hledala. Ze ztracené, ustrašené holky, která začínala na nule je dnes svobodná podnikatelka z pláže. Své know how, principy a techniky, jak lze dosáhnout bohatého života v pravém slova smyslu intenzivně předává v Klubu Bohatých. Dokázala to ona, dokážeš to i TY.

Moni C


JAK TO V KLUBU PROBÍHÁ?

 • MĚSÍČNÍ ČLENSTVÍ
  Také se vám možná někdy stalo nebo stává, že se zůčastníte nějaké akce nebo online kurzu, jste plní energie, nadšení na nějaký čas a pak to najednou vyprchá? Právě z toho důvodu je Klub založen na principu měsíčního členství. Klíčem je udržovat si hladinku FLOW a přestat se až příliš často houpat nahoru a dolů.
 • PŘÍSTUP DO SOUKROMÉ FB SKUPINY
  Soukromá FB skupina hraje další velkou roli v Klubu Bohatých. Každý týden ve skupině přibývají nová videa osobního rozvoje, zdraví a podnikání. Můžete se zde zapojit i jako aktivní člen a sdílet s celou komunitou svoje myšlenky, názory atd...
 • PŘÍSTUP DO ČLENSKÉ SEKCE
  Jako člen Klubu Bohatých získáte přístup do členské sekce. Tyto členské sekce jsou rozdělený na dvě varianty: SILVER - Osobní rozvoj a zraví a pohyb. GOLD - Osboní rozvoj , podnikatelský rozvoj, pohyb a zraví. Tyto členské sekce obsahují videonávody, techniky, principy z oblasti osobního rozvoje a také know how k budování své značky z hlediska podnikatelského rozvoje. Součástí každé členské sekce ať už se jedná o SILVER nebo GOLD je jako bonus sekce zdraví a pohyb v této sekci se naučíte základy zdravého životního stylu.
 • POZVÁNKY NA PRAVIDELNÉ BRAINSTORMINGY
  Součástí Klubu jsou i online setkávání, které každý může kdykoliv využít a který je skvělým nástrojem k získání k rychlému předání informací, ke kontaktu s komunitou a udržení své FLOW hladinky.
 • VÝHODNÉ VSTUPENKY NA SEMINÁŘE, WORKSHOPY A VÍKENDOVÉ AKCE
  Členové Klubu Bohatých mají výhodu v získání slev na veškeré naše akce.

Osobně věřím, že každý z nás můžeme měnit svět k lepšímu. A to tak, že nejprve poznáme sami sebe, zapracujeme na naší vlastní osobnosti a pak vše co jsme se naučili předáme dál.

 

 

Josef Hoang

PRO KOHO JE KLUB BOHATÝCH VHODNÝ?

Osobní rozvoj

 • Pro všechny, kteří chtějí žít naplněný, štastný a tedy bohatý život
 • Pro všechny, kteří si uvědomují, jak klíčové je uvádět teorii do praxe a tedy sklízet skutečné výsledky
 • Pro všechny, kteří chtějí žít ve šťastném, harmonickém vztahu
 • Pro všechny, které zajímá zdravý životní styl
 • Pro všechny, kteří si chtějí správně přát a efektivně plnit své sny a cíle
 • Pro všechny, kteří chtějí v životě víc, než jen přežívat
 • Pro všechny, kteří chtějí být příkladem a uvědomují si, jak moc svým rozvojem pomohou i ostatním

Podnikání 21. století

 • Pro všechny, kteří už nechtějí ztrácet čas na sociálních sítích, nýbrž je využít efektivně, chytře a naučit se vydělávat peníze i když spí.
 • Pro začínající podnikatele, kteří to chtějí pořádně rozjet
 • Pro všechny, kteří chtějí podnikat, ale ještě neznají svůj produkt nebo službu
 • Pro maminky, které rozjíždějí byznys při mateřské / rodičovské
 • Pro pokročilé podnikatele, kteří své podnikání chtějí posunout na další úroveň
 • Pro studenty, kteří si chtějí zároveň při škole budovat svůj byznys

Zdraví a pohyb

 • Pro všechny, kteří chtějí mít zdravé a funkční tělo
 • Pro začínající cvičence, kteří neví jak mají začít
 • Pro všechny, kterým záleží na tom, jak se stravují
 • Pro lidi, kteří chtějí mít více energie a radosti v životě
 • Pro sportovce, kteří chtějí zlepšit svoje sportovní výkony
 • Pro ty, kteří se nechají vést trenéry
 • Pro ty, kteří chtěji pevné zdraví a dosáhnout velkých cílů

Vyberte si, jaké členství je pro vás vhodnější

 

SILVER
190 Kč
MĚSÍČNĚ
Přístup do členské sekce SILVER: OSOBNÍ ROZVOJ + ZDRAVÍ
100+ videí osobního rozvoje, tréninky, knowhow a postupy
Pravidelné online setkání a brainstorming
Mentoři Josef Hoang a Monika Čejková
Naše tělo - strava, cvičení, pohyb
Slevněné semináře, online kurzy a školení
Konzultace s mentory a trenéry
Komunita aktivních lidí na stejné vlně

PŘÍKLAD TOHO, CO TĚ V ČLENSKÉ SEKCI ČEKÁ A NEMINE:

KNIHOVNA osobního rozvoje 

KNIHOVNA Zdraví, cvíčení a strava

KNIHOVNA podnikání 21. století

Uvedený seznam je pouze pár příkladů. Obsah členské sekce a celkově materiálu se neustále navyšuje.

 

Zpětné vazby našich online / offline aktivit

Jaká je největší výhoda členství?

Je to úplně jíná energie než když si jednorázově koupíte online kurz. Máte o mnoho více výhod za mnohem lepší investici, která se vám několikanásobně vrátí. Můžete studovat kdykoli se vám to hodí a kdekoli se vám zlíbí. Můžete si vše opakovat kdykoli, vracet se k jednotlivým lekcím a procházet si je kolikrát budete chtít. Kdykoliv se můžete zeptat na to, co potřebujete, navrhnout téma tréninku, být součástí komunity, silné energiejednoduše si užívat cestu, která přináší výsledky.


Vyberte si, jaké členství je pro vás vhodnější

Členství SILVER

Osobní rozvoj   

Zdraví a pohyb

 

Členství GOLD

Osobní rozvoj  Podnikání 21.st.  Zdraví a pohyb

Klub Bohatých