fbpx

ONLINE SUMMIT

#Spolutodáme

Setkejme se na první velké online události! 

Neděle 22.11.2020
Od 10:00 - 12:00 
13:00 - 15:00

Rezervuj si místo na Summit 2020

 Spolu To Dáme 

SpoluToDame Summit

Tým z projektu Spolu To Dáme se rozhodl uskutečnit první SpoluToDáme online summit, na kterém si předáme dávku pořádné inspirace a takové energie, kterou teď svět vskutku potřebuje.  

Spolu To Dáme je platforma pro komunitu lidí, kteří mají chuť žít opravdově naplněný život ve všech oblastech našeho života. Je to komunita lidí, která je otevřena v životě hledat způsoby, namísto výmluv. Vzájemná sdílení, inspirace a dávka energie dokáže udělat hodně a proto si nenechte ujít Online Summit dne 22.11.2020 od 10:00.

Témata na která se můžeš těšit:

Celostní pohled na člověka

Sny a naše duše

Práce s myslí

Péče o fyzické tělo

Peníze, hojnost, finanční nezávislost

Úspěch a poslání

Celodenní Online Summit
#spoluToDame
ve kterém se zaměříme na nejdůležitější životní témata. 

Neděle 22.11.2020
Od 10:00 - 12:00 
13:00 - 15:00

Speakeři Summitu a jejich témata

Monika Čejková

Téma: Jak do života přitahovat více peněz a celkové životní hojnosti
Celý náš život je zrcadlem našeho vnitřního nastavení a v této části online summitu se zaměříme na oblast peněz, která je bohužel často pro hodně lidí důvodem velké nespokojenosti v životě. Projdeme si základní principy pro lepší porozumění, jak s touto oblastí vědomě pracovat a díky tomu si do života přitahovat celkově více hojnosti.

Josef Hoang

Téma: Tajemství, které se skrývá pod pozlátkem "úspěch"
Definice úspěchu zní "Postupná realizace předem určených cílů.". Jenže co se skrývá za tím až úspěchu dosáhneme? Co se stane v momentě, kdy dosáhneme "cíle"?

Jan Jiráň

Téma: Zdravé tělo! Jak na to?
Mít zdravé a vyživené tělo je jednoduché! Jen je potřeba si osvojit několik návyků a vědět co dělat a jak se stravovat. Řekneme si základní pravidla, která jsou vhodná zařadit do svého života, aby jste se cítili skvěle ve svém těle.

Otka "Aghara" Svobodová

Téma: Tělo - DUŠE - Mysl aneb spojené nádoby
Proč jeden bez druhého nemůže fungovat. Celostní pohled na naše fungování. Proč pouze zdravá strava nepomáhá, proč pouze sedět v lotosovém květu nám nepřináší štěstí? Více o hlubším pohledu na naše běžné lidské otázky.

Adéla Třetinová

Téma: Jak žít zdravý a vědomý život.
Co je to zdravý a vědomý život? Je to takový život, kdy žijete zdravě, jste plní energie, jste fit, cítíte se spokojeně a především si vědomě tvoříte váš život. Žijete tak, jak chcete vy a jste sami sebou. Každý z vás toho může docílit a já vám prozradím, jak na to!

Alice Nehybová

Téma: Limitující přesvědčení a jak si je nastavit ve svůj prospěch.
Naše podvědomá nastavení nám definují 95% našeho života. Formují naše chování, myšlení i emoce, ale také ovlivňují, jak se k nám chovají ostatní. Zapříčiňují, jestli žijeme v nedostatku a nemoci nebo v hojnosti, zdraví a obklopeni harmonickými vztahy. Změňte si je tak, ať žijete už navždy v radosti a harmonii.

Anička Kabourková

Téma: Sny řeč naší duše
Skrze sny nám chodí zprávy od naší duše. Můžou nám odhalit naše trauma, bloky a přesvědčení, řešení, nápady, touhy, uvědomění, poslání a mnoho dalšího. Je to další nástroj sebepoznání. Odpovědi máme v sobě, stačí je jen objevit.

Natalia Grünwald

Téma: Tajemství, které se skrývá pod pozlátkem "úspěch"
Definice úspěchu zní "Postupná realizace předem určených cílů.". Jenže co se skrývá za tím až úspěchu dosáhneme? Co se stane v momentě, kdy dosáhneme "cíle"?

Summit probíhá online přes aplikaci Zoom

Harmonogram Summitu #spoluToDame

 • 10:00 - 10:40
  Josef Hoang & Natalia Grünwald #Téma: Tajemství, které se skrývá pod pozlátkem "úspěch"
 • 10:40 - 11:05
  Alice Nehybová #Téma: Limitující přesvědčení a jak si je nastavit ve svůj prospěch.
 • 11:05 - 11:30
  Adéla Třetinová #Téma: Jak žít zdravý a vědomý život.
 • 11:30 - 12:00
  Monika Čejková #Téma: Jak do života přitahovat více peněz a celkové životní hojnosti
 • 12:00 - 13:00
  Pauza na oběd
 • 13:00 - 13:30
  Jan Jiráň Téma: Zdravé tělo! Jak na to?
 • 13:35 - 14:05
  Anička Kabourková #Téma: Sny řeč naší duše
 • 14:05 - 14:35
  Otka "Aghara" Svobodová #Téma: Tělo - DUŠE - Mysl aneb spojené nádoby
 • 14:35 - 15:00
  Odpovědi na vaše dotazy

FB skupinka #spolutodáme 

Přidej se k nám

Tato uzavřená FB skupinka je pro všechny, kteří chtějí od života více, pro všechny kdo jsou ochotni přijmout zodpovědnost za svůj život a tvořit si realitu podle svého. Pokud jsi na cestě osobního rozvoje a hledáš odpovědi na celoživotní otázky, tak se přidej.

Zpětné vazby na naše online akce

Webinar byl super. Před 4 lety se u mě objevila silná bolest rukou od zápěstí dolů. Došlo to tak daleko, že jsem neotevřela dveře bez pomocí obou rukou. Mam doma pěkně tlustou složku lékařských zpráv. Vsechny se stejným vysledkem. Ruce jsou v pořádku. Az na soukromé klinice chirurgie ruky me pan chirurg objasnil jak funguje psychosomatika. Tenkrát jsem nekde zaslechla o odblokování čaker. Jsou to 4 roky co jsem to podstoupila a ukazalo se ze tohle je ta cesta. Od te doby se více či méně zajímám a seberozvoj. Čtu a čtu. Restart21 uz ma první výsledky a webinar mi pomohl ujistit se ze vsechno bude v pořádku nebo vlastě že bude vsechno ješte lepší. To ze jsem teď přišla o práci a celá tahle situace je nepříjemná ma svoje plus. Můžu na sobě pracovat. Při práci bych na to neměla čas. Přečetla bych sice nějaké knihy, ale nebyla bych v Restartu a webinar by taky nebyl. Bylo to inspirativní, povzbuzující, osvěžující, skvělé. Pocitiju vděk a uctu k vam oboum, že tohle pro nás děláte. Děkuji, děkuji, děkuji.
Lucie V.
Vážení, odepisuji na tento email za účelem předání zpětné vazby na dnešní webinář a nevím kde mám začít. Mám úplně stejné pocity jako Vy - wooow bylo to úžasné! Když mi přišla pozvánka s detailem, že webík bude trvat 2,5h tak jsem si říkala, že to bude docela dlouhé, ale po třech a půl hodinách jsem měla pocit, že bych si to dala klidně znova :D Jste naprosto úžasní lidé a mě bylo opravdu velkým potěšením se dnešního webináře zúčastnit. Myslím si, že pouhých 140kč není dostatek peněz za tu hodnotu, kterou předáváte a pro příště si klidně nastavte cenu 2x vyšší ;) Po skončení webináře jsem měla pocit, že jsem rozebraná na atomy :D Musela jsem doslova utéct před mým přítelem, abych měla čas sama pro sebe a mohla vstřebat všechno, co jsem viděla a slyšela. Chci se podívat na záznam více než jednou a tak Vás moc žádám, abyste ho přidali na webovky KB do členské sekce <3 Největší hybnou silou pro mě z dneška má fakt, co řekla Monika - Vesmír neslyší naše slova, ale naše pocity spojené s myšlenkou. Dále mi spadla brada, když Josef říkal, že pocit z jídla má pro tělo větší sílu, než nutriční hodnota potraviny. Potom ty fakta z měření na dálku :O To je prostě hustý jako! Mám více poznámek a mnoho aha momentů, ale vypisovat je všechny asi nebudu. Jako součást programu R21 si uvědomuji, jak už jsem dávno zapomněla na to, z co všechno můžu být vděčná a KB patří moje veliká vděčnost za všechno, čeho jsem teď součástí. Příběhy na konci webináře jsou myslím důkazem toho, že prostš děláte tenhle svět lepším <3 a já Vám za to z celého srdce děkuji, děkuji, děkuji! Těším se na další shledání! S pozdravem Lenka
Lenka Bauerová
Děkuji Vám oběma z celého srdíčka za to, jak motivujete a dáváte energii tisícům a tisícům lidí už jen tím, že jste. Co se mi na webináři líbilo? Absolutně vše, protože i když jednu informaci slyším vícekrát, vždycky si z ní něco vezmu. Člověk totiž velmi rád zapomíná :) A co vylepšit? Ano, zlepšit se dá sice vždy něco, ale vidím ve Vás jen to pozitivní, proto Vám DĚKUJI, DĚKUJI, DĚKUJI za to, co děláte. S láskou, pokorou a vděčností, Mischelle
Mischelle
Byli jste moc úžasní,krásně jsem si to s Vámi užila,bylo moc příjemné si uvědomit spoustu věcí i přesto ,že je všichni známe, tak zapomínáme.Dalo mi to hodně uvědomění a už teď se těším na další vaši práci je úžasná a moc, Vám fandím. S pokorou a láskou Jana.
Jana
Ahoj, mně se moc webinář líbil. Hodně mi dalo, že bych měla celý den sledovat svoje pocity a být vděčná za to, co mám. Jsem na cestě osobního rozvoje cca půl roku, ale tak nějak se mi to všechno najednou spojilo dohromady a dává to nyní ještě větší smysl. Do teď jsem to dělala tak, že jsem si "jen" každé ráno meditovala a říkala afirmace, a přes den tak nějak nechala svým veškerým emocím volný průběh. Teď už také vím, že pokud mám "špatnou" emoci, mám ji přijmout a vypustit ze sebe...další střípek do skládačky. A jako bonus pro mě bylo zrcadlení...mám totiž v práci kolegyni, která mě svým chováním štve... Hodně moc mi Váš webinář dal. Mockrát děkuju. Zdraví Eva Hýblová
Eva Hýblová

Často kladené otázky:

Bude k dispozici záznam?

Ano, záznam vám pošleme po SUMMITU a k dispozici bude dalších 48 hodin

Kam mi přijde odkaz na vysílání?

Po platbě vám vše dojde na vámi uvedený email. 

Jak dlouho bude summit trvat?

Začneme v 10:00 a poslední přednáška bude v 15:00

Kde se bude vysílat?

Vysílat budeme přes aplikaci ZOOM, po platbě vám všechny informace dojdou na email

Budu potřebovat něco s sebou?

Doporučujeme deník, tužku, dobrou náladu a čas pro sebe :)

Bude prostor pro dotazy?

Můžete se ptát v průběhu vysílání, pokud to tak bude některý z mentorů cítit, tak rád odpoví

Jsem členem Klubu Bohatých, mám nějaké výhody?

Jako člen Klubu máš celý summit zdarma přístupný na nástěnce v členské sekci

Neděle 22.11.2020 

 

Cena Online Summitu je 199 Kč

 

Pokud platíte převodem může platba trvat i několik dní a tím pádem nemusejí peníze dojít včas. Proto Doporučujeme využít platební kartu, díky ní převedete peníze okamžitě a získáte okamžitý přístup. 

 

Kdyby cokoliv pište na podpora@klubbohatych.cz