Splňte si svá přání za 10 dní

Kurz Alice Nehybove

Chceš si do svého života přitáhnout vysněnou práci, úžasného partnera, krásné vztahy, peníze nebo pevné zdraví?

Chci se s Tebou podělit o ten ÚŽASNÝ POCIT, který denně zažívám, když si ve svém životě vědomě plním spoustu přání a vlastně žiji svůj sen. Proto jsem vytvořila tento nový online kurz s 10 videotréninky (+2 bonusovými), ve kterém Tě naučím přesné techniky a metody, jak si tento um také osvojit.

0/50 ratings

Autor: Alice Nehybova

2 400 Kč1 983,48 Kč bez DPH

Kurz obsahuje:

10 VIDEÍ (LEKCÍ): Každý den na Tebe bude čekat nové video JAK krok za krokem ZARUČENĚ DOSÁHNOUT SPLNĚNÍ SVÉHO SNU.

Díky neomezenému přístupu do kurzu se budeš moct k těmto videím kdykoli vrátit.

Přístup do UZAVŘENÉ FB SKUPINY, kde kurz bude probíhat a kde Ti budu zodpovídat Tvoje dotazy, tak aby se Ti přání doopravdy splnila.

ZOOM SETKÁNÍ, kde se mě naživo budeš moci zeptat na vše, co Tě k tomuto tématu zajímá. Probereme spolu, co Ti třeba nefunguje, s čím si nevíš rady, nebo zde můžeš sdílet své první úspěchy.

2 BONUSOVÁ VIDEA:

Moje osobní zkušenosti: Svěřím se Ti, jaké sny jsem si vědomě splnila (a jaký byl ten proces). Proč se nám přání neplní: Posdílím s vámi nejčastější chyby, které nám brání dosáhnout svých snů. Třeba zjistíš, že si to něčím zbytečně blokuješ.

Rozhovor s Ondřeyem - koučem ZÁKONA PŘITAŽLIVOSTI (v rámci živého vysílání, kdy se ho budeš moci ptát na vše, co tě zajímá).

PDF podklady se shrnutím a pracovní sešity.

Tipy na knihy a meditace

Neocenitelné informace, ze kterých už budeš čerpat celý život.

Techniky, díky kterým se naučíš ovládat své myšlení a měnit si své podvědomí ve svůj prospěch.

Co se v kurzu naučíte

• Dozvíš se informace, ze kterých můžeš budeš dlouhodobě čerpat a které Ti umožní žít svůj vysněný život.
  • Naučím Tě techniky, jak ovládnout své myšlení a měnit si podvědomí ve svůj prospěch.
  • Věřím, že po splnění všech tréninků prožiješ vnitřní transformaci a budeš se cítit šťastněji.

Popis

V kurzu Tě čeká 10 video-tréninků, které Tě navedou krok po kroku k tomu, aby se Ti to tvoje PŘÁNÍ SKUTEČNĚ a bez vnitřních pochyb SPLNILO a navíc k tomu dostaneš i plno dalších bonusů.

Jaká témata budeme probírat?

Základní kámen úrazu, proč se nám něco neplní.
Jak to vlastně funguje a co "to" ovlivňuje.
Jak si správně něco přát? Jak přání definovat a “objednat"? Do detailu vysvětlím, co je k tomu zapotřebí a na co se nejčastěji zapomíná.
Jak naladit svoje podvědomí na již splněné přání.
Jak ovládat svoje myšlenky a proč je to důležité.
Co dělat krok po kroku, aby se přání splnilo? V každém videu bude úkol, který spolu budeme plnit - já taky! :-)
Techniky, které nám mění podvědomí.
Jak posílit víru, že se přání může splnit?
Jak si odstranit bloky, které nám ve splnění přání brání?
Jak pracovat se strachy?
Jak naložit s pochybnostmi?
Na co si dát pozor, abychom si přání "nerušili"?
Jak tvorba přání vypadá a jakým způsobem se plní? Představím Ti praktické příklady ze života a svěřím se se svými zážitky a příhodami.
Jak na přání "nelpět".
Jak si navodit pocit, že už je "hotovo" a jak se už dál o doručení přání nestarat.

Obsah kurzu

Díky neomezenému přístupu do kurzu se budeš moct k těmto videím kdykoli vrátit.

2 BONUSOVÁ VIDEA:

PDF podklady se shrnutím a pracovní sešity.

Tipy na knihy a meditace

Neocenitelné informace, ze kterých už budeš čerpat celý život.

Po zakoupení kurzu získáváte 30 dní garanci vrácení peněz. Pokud nebudete spokojeni stačí napsat a my vám celou částku vrátíme nazpět bez údání důvodu!

Reference

Ali, Aličko, právě se mi moje přání splnilo, bylo to ohledně mé budoucnosti, ale hlavně pro mou dceru...Pláčeme..a děkujeme tobě, vesmíru jo a plním co jsem napsala, že udělám až to přijde, bylo to jízda
Taťána
Alice tento urz je perfektný. Síce som už mala dvakrát spísané online aj na pappieri akého partnera chcem ale spísala som si to znova a eště viacej do detailov. Inak ten trik s vidličkou to idem skúsit. Myslím, že dneska sa moje dovera v splnenie ciela naplnila na 100%.
Janka
V poslední dny jsem si už několikrát "přistihla", že nevědomky chodim s úsměvem na tváři...je to příjemná změna...děkuji.. :-)
Monika
Ali, taky jsem se rozhodla, že do toho s tebou a ostatníma holkama půjdu... A moc ráda!!! Po včerejším živém vysílání jsem byla plná dojmů, spousta věci, které jsi zminila, se mnou rezonovala, když jsem dnes rána vstávala a pak, po cestě do práce, jsem byla včerejškem úplně nabítá a přesně, jak už tu některé z holek psala, měla jsem pocit, že všechno je možné, že všechny bude dobrý <3
Marcela
Teda Ali jedním dechem jsem vyslechla tohle video. Už jsem se s těmito radami setkala, myslím že to bylo v nějaké knize, docela čtu motivační knížky, ale slyšet to takto je něco jiného, moc se mi to líbili
Jana

O autorovi

Alice Nehybova

Bloggerka, Koučka osobního rozvoje a online podnikatelka. Vědomá žena, která se vydala na cestu seberozvoje.

Další kurzy

Jako člen Klubu Bohatých ušetříte až 85% z cen na všechny kurzy. >> Další informace