Královskou cestou duchovního rozvoje jsou MEDITACE

Meditace má výrazný vliv na všechny biologické markery stresu. Snižuje vysoký krevní tlak, zpomaluje kornatění tepen, posiluje imunitní systém, zvyšuje produkci endorfinů a také melatoninu, což je účinný antioxidant, který ničí volné radikály.

Nauč se správně meditovat a získej kontrolu nad svými myšlenkami.

Vše, co člověk stvořil, mělo počátek v jeho mysli.

Představ si situaci, když se jde stavět dům..
Předtím, než se vykopou základy a položí se první stavební kámen, tak se musí vše promyslet. Musí se vymyslet kde bude dům stát, jak bude velký, kolik bude mít místností z jakého materiálu se bude stavět..
Až pak se dá vše na papír a začnou se vytvářet nákresy.
Nakonec se nakoupí materiál a jde se stavět.

Takovým způsobem vzniká vše, co jsme kdy vytvořili, od materiálních věcí, po životní situace, at už ty pozitivní, nebo negativní.
Vždy je to nejprve myšlenka/sen/touha/vize v naší mysli a když se té myšlence budeme věnovat dostatečně dlouho, tak jí zhmotníme do našich životů.

"POKUD BUDEŠ DĚLAT TO SAMÉ DOKOLA, TAK NEMŮŽEŠ OČEKÁVAT JINÉ VÝSLEDKY"

JAK TEDY MEDITOVAT?

Meditace jsou často spojovány s náboženstvím, nebo nějakou složitou technikou, kde musíte sedět v určité poloze třeba několik hodin.
Já říkám, že meditace je stav mysli, ve kterém se "zpřítomníte" a zvědomíte si tak vaše myšlenky a emoce v přítomném okamžiku, protože v přítomnosti "stavíme" vaší budoucnost.

Jak a proč meditovat se naučíš v online kurzu
Poznej sám sebe MEDITACE

Krok po kroku Tě povedu

a ukáži cestu, jak můžeš dojít k řešení...

Jaké výhody kurz obsahuje, co se naučíš?

Čakrový systém

Řekneme si základní informace o jednotlivých čakrách, ať víme, jak moc ovlivňují náš život a jak s nimi pracovat.

1. KOŘENOVÁ ČAKRA
Kořenová čakra nás spojuje s matkou zemí a materiálním bytím. Pokud je tato čakra zablokovaná, tak žijeme ve strachu a žijeme trošku jako zvířata. Např.: bojujeme o základní potřeby - jídlo, příbytek, rozmnožování..

2. SAKRÁLNÍ ČAKRA
Tato čakra stojí za našimi pocity, emocemi a prožitky. Pokud je tato čakra v harmonii, tak prožíváme krásný prožitkový život. Pokud je zablokovaná, tak se nemáme rádi, nevěříme si a nedokážeme odpouštět.

3. SOLAR PLEXUS
Centrum v hrudi stojí za naší seberealizací. Lidé, kteří mají toto centrum aktivizované, tak jdou do AKCE. Žijí život na plno a plní si svoje sny.

4. SRDEČNÍ ČAKRA
Srdeční čakra je centrum lásky. Buď máš srdce otevřené a cítíš lásku, anebo uzavřené a lásku necítíš.

5. CENTRUM V KRKU
Krční čakra stojí za naším vyjadřováním a sebevyjádřením. Pokud máš tuto čakru zablokovanou, tak se ve svém žovotě budeš dusit a nebudeš říkat co doopravdy chceš..

6. ČAKRA "TŘETÍ OKO"
Tato čakra je sídlem intuice a telepatických schopností. Je sídlem všech uvědomovacích procesů, můžeme vytvářet nové reality na fyzické úrovni a staré rušit. Třetí oko je sídlem vyšších duchovních sil, intelektuálních schopností rozlišování, paměti, vůle, na tělesné úrovni nejvyšší řídící centrum centrálního nervového systému.

7. KORUNNÍ ČAKRA
Tato čakra nás spojuje s aspektem Stvořitele (Světla, zdrojem všeho živého) prostřednictvím „vlákna života", které nám dává vůli k životu, a to bez jakýchkoliv podmínek či očekávání. Toto středisko je nejaktivnější v dětství, kdy se jeho energie ve fyzickém těle upevňuje.

Celý kurz je ONLINE

Kurz je online a obsahuje více jak 20 videí.
Celý kurz si můžeš pouštět z telefonu, tabletu, nebo PC, a to z pohodlí tvého domova.

Neomezené členství

Ke kurzu máš neomezený přístup a veškeré aktualizace máš zdarma.

Plná cena kurzu:

Nyní máš možnost vstoupit za 1290kč!

Kurz si můžeš koupit zcela zvlášt za cenu 1290 Kč

Nabídka Klubu Bohatých

Můžeš koupit 3 online kurzy dohromady + členství GOLD za akční cenu (Poznej sám sebe, Restart21, Bohatý život za cenu 1990 Kč + 490 Kč/ měsíčně za GOLD členství v KB)