Prémiové produkty a služby Klubu Bohatých.

Kurzy můžete zakoupit jednotlivě.

Pokud jste členem Klubu Bohatých na každý kurz získáváte automaticky slevu.

Kuzy osobního rozvoje

Online kurz ve kterém se naučíš vše potřebné o meditacích a čakrovém systému a poznáš, kdo doopravdy si. Každý z nás je bůh, jen je potřeba ho objevit.

jako člen Klubu za 1290Kč

V programu Bohatý Život získáš návod, jak převzít kontrolu nad svou myslí - tedy nad svým životem. Naučíš se hodně principů a technik, které jsou zásadní k tomu, aby to celé fungovalo a to nejdůležitější na celém je, že: Vědomosti Tě mohou změnit, ale PRAXE tě TRANSFORMUJE. Vše ve finále závisí na tom, jak se k tomu postavíš a zda skutečně teorii uvedeš do praxe dle návodu.

jako člen Klubu za 1290Kč

Restart21 je 21 denní online kurz, který ti změní život. Je zaměřený na způsob tvého myšlení a jednání.
Kurz pomohl už tisícům lidí. Přidej se ke komunitě stejně smýšlejících lidí a nalaď se na stejnou vlnu.