TÝM KB

& SPOLU TO DÁME

Seznamte se s Týmem Spolu to dáme & Klubu Bohatých :)

Milujeme osobní rozvoj a cítíme, že je našim posláním předávat naše poznatky do světa.  Vše začalo začátkem roku 2019, kdy se Pepa s Moni rozhodli založit Klub Bohatých, který se stal velmi užitečnou knihovnou osobního a podnikatelského rozvoje. Postupně se Klub rozrostl o další skvělé mentory, kteří nadále inspirují členy Klubu, někteří jsou také osobními kouči a nadále pomáhají na cestě osobního i podnikatelského rozvoje. O rok později se vše posunulo o další level výše a my se rozhodli vytvořit platformu Spolu to dáme, která tomu všemu dává tzv. třešničku na dortu a můžeme vám říct jediné:

máte se ještě hodně na co těšit :)

Josef Hoang

Josef je muž, který přijmul 100% zodpovědnost za svůj život. Dělá co ho baví a naplňuje. Dnes motivuje, inspiruje a podporuje lidi, kteří se také rozhodli žít život podle svého. Jeho kurzy a semináři prošlo již 5 000+ absolventů.

Monika Čejková

Moni, jak o sobě říká, je obyčejná holka z malého města, která dlouho pracovala jako spokojený zaměstnanec. Dělala práci, která ji moc bavila. Přišel ale bod zlomu, kdy si připadala jako ve vězení a začala si uvědomovat, že chce žít jinak - svobodněji - nebýt otrokem v práci, která ji už nebaví. Přes spoustu strachů dokázala nemožné a dnes předává know how, jak lze transformovat svůj život, ať už jsou vaše cíle jakékoliv.

Otka Svobodová

Lektorka a průvodkyně štastnějším životem.

Jsem přesvědčena, že se rodíme vybaveni potenciálem k duchovnímu růstu a k probuzení – jen si vzpomenout a budovat radostný, smysluplný život s veškerými možnostmi. Věřím v to, protože mne k tomu vede i řada zážitků a zkušeností.

Anna Kabourková

Jsem holka z vesnice, maminka dvou dětí, šťastná manželka a umělkyně. Od malička mám zajímavé sny, díky kterým jsem si mohla plno věcí uvědomit a pohlížet na svět trochu jinak. Jsme milovnicí osobního a duchovního rozvoje a baví mě zjišťovat, jak vše funguje. Člověk se stále učí, ale každý den můžeme využít k tomu, abychom se stali lepší verzí sebe sama. Mým cílem je dosáhnout úžasného pocitu, který jsem mohla zažít ve snech. Je to pocit plný lásky, štěstí, sounáležitosti, harmonie, bezpečí, důvěry v jeden okamžik. Zažívat tento pocit každý den ve svém životě je pro mě úspěchem.

Natalia Grünwald

Som speváčka, mentorka, mama dvoch malých pokladov, veľký nadšenec života a vizionárka. Natálky vášňou je inšpirovať, motivovať mužov aj ženy k tomu, aby našli svoje pravé Ja a začali žiť život, po ktorom už roky túžia.

Jan Jiráň

Jsem nadšený výživový poradce a trenér, baví mě život a užívám si ho v každém okamžiku.
Už jako teenager jsem se začal zajímat o stravu a cvičení. Tento zájem mi vydržel až do teď a všechny své vědomosti rád předávám dál mezi lidi, aby se cítili skvěle ve svém těle!
Prošel jsem si semináři a kurzy, přečetl nespočet článků i knížek a nabité informace uplatňuji při kontaktu s klienty.
Mám rád dobré jídlo, pohyb, zábavu, zvířata, přírodu, osobní rozvoj, investování, podnikání a všechny různé věci, které mě činí šťastným.
Mým cílem je naučit lidi zdravému způsobu života, při kterém jsou v rovnováze a díky plné životní energii si plní svá osobní přání a touhy.

Alice Nehybová

Už přes 8 let působím jako lifestyle influencerka se zaměřením na osobní rozvoj a zdravý životní styl (https://slaskoualice.cz/). Zároveň si dokončuji certifikaci u Lenky Černé na metodu emočních rovnic, která pracuje se změnou našich podvědomých vzorců chování, které utváří asi 90% našeho života. Díky práci na sobě, aplikování Emočních rovnic a využívání zákonu přitažlivosti ve svůj prospěch si žiji svůj vysněný život, který si stále utvářím podle svých představ.
Specializuji se na témata jako je posílení sebehodnoty, napojení se na svoje vnitřní JÁ, odpuštění, přeprogramování mysli a našich destruktivních nastavení, upevnění vztahu s dětmi, partnerské vztahy a finanční podvědomí. Okrajově se věnuji i módnímu stylingu a dokážu poradit, jak se oblékat, abychom zvýraznili naše přednosti.

Tereza Plasgurová

Mentorka osobního rozvoje, výživová poradkyně a fitness trenérka, ale hlavně žena, která skrze své životní pády našla sama sebe a vyléčila si tak nevyléčitelnou autoimunitní Bechtěrevovou nemoc.

Tento život vnímá, jako největší dar a příležitost začít radostně, zdravě, šťastně a láskyplně žít a raduje se z maličkostí, které jí život dopřává. Během jejího studia na Ostravské Univerzitě v oboru tělesná výchova a výchova ke zdraví v lednu 2012 otevřela ve Frenštátě pod Radhoštěm své vlastní studio TERAJUMP, které nabízí klientům skupinová cvičení jako jsou Trampolínky, Kardio kruháč, Teraxing, DeepWORK a workout, které nastavila k efektivnímu spalování tuků, zvyšováni kondice, tvarování problematických tělesných partií a zlepšování psychické kondice.

Adéla Třetinová

Jmenuji se Adéla Třetinová, je mi 21 let a téměř 5 let se zabývám zdravým životním stylem.
Stalo se to mou vášní, a tak jsem před rokem absolvovala kurz Fitness instruktora a před pár měsíci kurz Výživového poradce, abych se v těchto oblastech ještě více vzdělala.

Na základě toho vznikl Program Vysněné Tělo, kde najdete cvičící plán na zadek+nohy+břicho - včetně fotek i videí. Dále tam najdete zdravý jídelníček a zdravé recepty + kapitolu o lidském myšlení.

Dále vznikla online Motivační kuchařka, která obsahuje všechny mé zdravé a hlavně rychlé recepty včetně teorie o zdravém stravování, ukázkové jídelníčky a spoustu dalšího.