Klubové členství

Inspirativní prostředí pro rozvoj vašeho jedinečného potenciálu

Klub je tu pro všechny, kteří se rozhodli svůj život skutečně žít a ne jen přežívat.

0/50 ratings

190 Kč / měsíčně

Klubové členství obsahuje

Členská sekce osobní rozvoj
Členská sekce zdraví a pohyb
Týdenní online setkávání
Týdenní online vysílání
Lektoři a jejich video-tréninky

Co se v Klubu naučíte

• Spousta praktických informací, videotréninků a návodů ze všech možných oblastí života v přehledné členské sekci.
  • Získáte velký nadhled, spoustu aha momentů a neskutečné množství hodnotných informací. Pomůžeme vám se krok za krokem každý den posouvat vpřed.
  • Získáte podporu od stejně smýšlejících lidí, kteří vědí co od života chtějí.
  • V Klubu už na to nebudete sami. Čekají na Vás pravidelné online semináře, každou neděli videohovory s mentory a ostatními členy KB, kde dostanete odpovědi na svoje otázky.
  • Aktivní soukromá FB skupina plná výzev, novinek a dalších užitečných informací.
  • Online knihovna video-tréninků o osobním rozvoji, zdravém životním stylu a svobodném podnikání. Informace jsou vysvětlené jednoduše a výstižně, mentoři dávají nové pohledy na různé situace v životě. Dostanete velký nadhled, spoustu aha momentů a neskutečné množství hodnotných informací.
  • Video-tréninky, screencasty, PDFka, šablony, MP3 na cesty, filmy, audioknihy,  doporučené knihy a mnohem víc.

Popis

Rozhodli jsme se vytvořit Klub Bohatých pro všechny, kterým záleží na jejich vlastním osobním růstu a to nejen z teoretické části, ale především té praktické - sklízet v životě to, co opravdu chcete. Je potřeba se naučit správně sázet a dobře se o svou zahrádku starat.

Klub Bohatých je výjimečná platforma, kde si každý najde to "své"... ať už čistě z oblasti osobního rozvoje, rozvoje podnikatelského nebo zdraví.

Náš život je fyzickým projevem toho, co se odehrává uvnitř v nás ...

Říká se:  "Změň své myšlení a změníš svůj život". Výstižněji to můžeme říct i takto: "Změň svou energii (vibraci) a změníš svůj život". Být ve vibrační shodě s tím, co člověk chce je zásadní klíč k bohatému životu.

Vesmír totiž neslyší Tvá slova, nýbrž VIBRACI.

Být součástí komunity Klubu Bohatých je velmi silný v tom, že pomáhá dostat do lepších vibrací, odhaluje principy a techniky, jak na sobě efektivně pracovat a žít naplněný - bohatý život.

Obsah Klubu

Členská sekce osobní rozvoj

Členská sekce zdraví a pohyb

Lektoři a jejich video-tréninky

Odpověď na otázku

Pravidelné týdenní online setkávání s dávkou inspirace (záznamy jsou k dispozici)

Pravidelné týdenní online vysílání do členské sekce (záznamy jsou k dispozici)

Slevy na všechny online kurzy

Reference

Úžasná skupina lidí, která jde za svými sny a vzájemně se podporuje. Člověk můze pracovat jak osobnostně tak podnikatelsky.
Anna Kabourková
Upřímně doporučuji všem, kteří chtějí posunout svůj život dle svých přání a hledají způsoby. Lidé ve skupině se vším poradí a motivují na cestě.
Bedřiška Třešňáková
Skupina stejně smýšlejících lidí, kteří vědí, co od života chtějí. Jste mi velkou motivací a inspirací. Doporučuji každému člověku, co chce od života víc.
Denisa Kňourková
Svěží, pozitivní a podporující atmosfére. Jednoduché příklady, postupné kroky, fungující návody, inspirující příběhy a lidé
Světla Deer

5 stars
4 stars
3 stars
2 stars
1 stars

Mentoři Klubu Bohatých

Jsme skupina stejně naladěných lidí, kteří milují osobní rozvoj a cítíme, že je našim posláním předávat naše poznatky do světa. Klub má spoustu úžasných mentorů, kteří Vám dokáži kdykoliv poradit.

Jako člen Klubu Bohatých ušetříte až 85% z cen na všechny kurzy.