Pomáhej s námi

Projekt Spolu-To-Dáme je také o podpoře a pomáháním těm, kteří to potřebují.
V pomáhání a podporování je ukrytá samotná hojnost.

Každý měsíc společně podpoříme určitý projekt.

V průběhu každého celého měsíce můžete přispívat libovolnou částkou na transparentní účet.
Na konci měsíce částku spočítáme a předáme danému projektu.
Předávání částky zdokumentujeme ve videu na které se pak můžete podívat, přidáme tam i jména lidí, kteří na daný projekt přispěli.

Příběh Kateřiny a její Emy, která se narodila o 2.5 měsíců dříve a při porodu vážila pouhých 900g.

Měsíc Květen budeme věnovat předčasně narozeným dětem

Do poznámky napište: Nedoklubko

Každoročně se na celém světě narodí 12 900 000 nedonošených dětí, což je dohromady asi 10 % všech novorozenců. Nejvíce se s tímto problémem potýkají ženy v Africe. Naopak Evropa se drží na spodní příčce. Počet předčasně narozených dětí v České republice i přesto neustálé stoupá. Zatímco v roce 2002 to bylo kolem 5 % procent, letos už statistika hovoří o 8 % všech novorozenců. Současně se však stále snižuje úmrtnost a nemocnost nedonošených dětí. Více než 60 % nedonošených dětí přežije předčasný porod bez závažnějšího poškození. Z většiny těchto miminek nakonec vyrostou zdraví jedinci, takže i nedonošené děti v dospělosti mohou žít bezproblémový život.

Pomáhání druhým je pocit hojnosti, který ze sebe vyzařujeme.

Zrodila se myšlenka pomáhat a podporovat lidi, kteří to nejvíce potřebují, když jsme pak brouzdali, tak jsme zjistili, že ne vždy naše darované peníze získají ti, kterým jsme je původně chtěli dát. A tak vznikl nápad vše dokumentovat. Od počátku, kdy se rozhodneme komu peníze společně věnujeme, až po samotné předávání určitému člověku, či organizaci.

V lednu 2020 jsme společně darovali
50 000kč nadaci Krtek, která podporuje děti s onkologickým onemocněním

DĚKUJEME VŠEM DÁRCŮM

V lednu 2019 jsme společně darovali
60 000kč dětskému domovu Tuchlov

DĚKUJEME VŠEM DÁRCŮM

Co dokáže mateřská láska a víra v uzdravení?

24.3.2019 Honzovo syn spadl z lešení a utrpěl vážná zranění
Doktoři již mého syna "pohřbyli". Co vše se stalo se dozvíš ve videu.
Společně jsme darovali 20 000kč DĚKUJEME VŠEM DÁRCŮM

Motivace

Jaké by to bylo žít svůj život podle svého?

Inspirace

Hledáte studnici osobního rozvoje?

Naděje

Všichni jsme na jedné lodi a navzájem se podporujeme.