Členská sekce - Podnikání 21. století

Naučíte se jak na sociální sítě jako je Facebook, Instagram a Youtube. Naučíte se vytvořit vlastní webové stránky, zvládnete základy copywritingu, naučíte se pracovat v online programech.

Zjistíte, jak na videomarketing, online marketing, celkovou tvorbu, budování své značky a další technické záležitosti.

V Klubu jsou k dispozici veškeré videonávody, pomůcky, jak si s tímto poradit a efektivně se podnikatelsky rozvíjet.

Zároveň veškerá podpora a zpětné vazby pro efektivní růst vašeho podnikání a zvyšování finančních příjmů..

Novinka: GOLD MENTORING

Pro členy GOLD pořádáme jednou za 14 dní online video-hovory. Zde jsou připraveni zkušení mentoři z oblasti online podnikání.

Můžete se těšit na zajímavá a hodnotná témata.

Videohovory fungují formou konzultací, takže se můžete na cokoliv zeptat a mentoři se vám budou snažit ihned pomoci.

Praktické informace ze všech oblastí života na jednom místě

Vstupem do členství GOLD získáte samozřejmě vše co nabízí členství SILVER.

Čeká na vás spousta praktických informací, videotréninků a návodů ze všech možných oblastí života v přehledné členské sekci.

Získáte velký nadhled, spoustu "aha" momentů a neskutečné množství hodnotných informací. Pomůžeme Vám, abyste se každý den posouvali krok za krokem vpřed.

Na co se v členství

GOLD můžete těšit?

• Přístup k více jak 170 videím a tréninkům
    Získáte přístup ke všemu, co Klub Bohatých nabízí - videonávody jsou jak z osobního, tak podnikatelského rozvoje. Nástroje online podnikatele, tréninky pro začátečníky i pokročilejší podnikatele.
  • Myšlenkové mapy, praktické Screencasty a práce ze zákulisí online podnikatele
    Metody, které můžeš ihned zapojit do svého podnikání.
  • Zdraví a pohyb
    Díky našim trenérům postupně přidáváme i oblast zdraví a pohybu. Tréninky, strava a další věci spojené s fyzickým tělem.
  • Pravidelné tréninky
    Každý týden nové tréninky v členské sekci.
  • Komunita
    Budeš členem komunity stejně naladěných lidí.
  • Uzavřená FB skupina
    Každý týden od mentorů přibývají nová videa o osobním rozvoji, zdraví + pohybu a online podnikání.
  • Slevy na akce
    Jako člen klubu získáváš slevy na akce pořádané Mončou a Josefem.
  • Prostor na vaše dotazy
    Mentoři v Klubu ti velmi rádi zodpoví na všechny dotazy.
  • Live vysílání
    Online konzultace přímo od mentorů, kde máte možnost položit svoje otázky.

A mnohem víc uvnitř členské sekce....

Lidé, kteří otestovali Klub Bohatých.

Jak jsou spokojení?

Naše vlastní zkušenosti, tipy a rady pod jednou střechou, které šetří čas a spoustu peněz všem členům GOLD.

Motivace

Jaké by to bylo žít svůj život podle svého?

Inspirace

Hledáte studnici osobního a podnikatelského rozvoje?

Naděje

Všichni jsme na jedné lodi a navzájem se podporujeme.

VSTUPEM DO KLUBU ZÍSKATE VŠE CO POTŘEBUJETE K VAŠEMU

OSOBNÍMU A PODNIKATELSKÉMU RŮSTU