fbpx

Úspěch je postupná realizace předem určených cílů..

První Online Workshop V Roce 2021

Principy A Know-how Jak Vědomě Dosahovat Své Cíle A Sny 

Rezervuj si místo na online workshop

 #Cíle2021 

Neděle 3.1.2021

 od 10:00 - 15:00

Jak si plnit cíle v roce 2021?... 

...bude tématem tohoto celodenního online workshopu.
Mít jasné cíle a vědět kam směřujeme nás motivuje ke každodenním činům.
Každá naše myšlenka, každý náš pocit, každé naše slovo a čin tvoří náš život.
Na workshopu se naučíte, jak si život tvořit vědomě.

Témata na která se můžeš těšit:

Co zaseješ, to sklídíš

Co tě baví a naplňuje?

Práce s myslí

Síla záměru

Vizualizace

Vnitřní klid

#Cíle2021

Neděle 3.1.2021
Od 10:00 - 12:00 
13:00 - 15:00

Workshopem vás provedou

Monika Čejková

Moni, jak o sobě říká, je (ne)obyčejná holka z malého města, která dlouho pracovala jako spokojený zaměstnanec. Dělala práci, která ji moc bavila. Přišel ale bod zlomu, kdy si připadala jako ve vězení a začala si uvědomovat, že chce žít jinak - svobodněji - nebýt otrokem v práci, která ji už nebaví, což ovlivňuje další oblasti života. Přes spoustu strachů dokázala nemožné a dnes předává know how, jak lze transformovat svůj život, ať už jsou vaše cíle jakékoliv. Nezáleží totiž na tom, jaké karty vám byly do života dány, ale jak si s nima budete hrát.

Josef Hoang

Josef je muž, který přijmul 100% zodpovědnost za svůj život. Dělá co ho baví a naplňuje. Dnes motivuje, inspiruje a podporuje lidi, kteří se také rozhodli žít život podle svého. Jeho kurzy a semináři prošlo již 10 000+ absolventů.

Hosté

Jako překvapení bude i velmi zajímavý host.

Celý workshop proběhne online přes aplikaci Zoom

Harmonogram #cíle2021

 • 10:00 - 11:00
  Co zaseješ, to sklidíš. Interaktivní otázky a odpovědi.
 • 11:00 - 12:00
  Vize a síla záměru
 • 12:00 - 13:00
  Pauza na oběd
 • 13:00 - 14:00
  Jak pracovat s myslí a pocity
 • 14:00 - 15:00
  Host na závěr a dotazy

Zpětné vazby na naše online akce

Webinar byl super. Před 4 lety se u mě objevila silná bolest rukou od zápěstí dolů. Došlo to tak daleko, že jsem neotevřela dveře bez pomocí obou rukou. Mam doma pěkně tlustou složku lékařských zpráv. Vsechny se stejným vysledkem. Ruce jsou v pořádku. Az na soukromé klinice chirurgie ruky me pan chirurg objasnil jak funguje psychosomatika. Tenkrát jsem nekde zaslechla o odblokování čaker. Jsou to 4 roky co jsem to podstoupila a ukazalo se ze tohle je ta cesta. Od te doby se více či méně zajímám a seberozvoj. Čtu a čtu. Restart21 uz ma první výsledky a webinar mi pomohl ujistit se ze vsechno bude v pořádku nebo vlastě že bude vsechno ješte lepší. To ze jsem teď přišla o práci a celá tahle situace je nepříjemná ma svoje plus. Můžu na sobě pracovat. Při práci bych na to neměla čas. Přečetla bych sice nějaké knihy, ale nebyla bych v Restartu a webinar by taky nebyl. Bylo to inspirativní, povzbuzující, osvěžující, skvělé. Pocitiju vděk a uctu k vam oboum, že tohle pro nás děláte. Děkuji, děkuji, děkuji.
Lucie V.
Vážení, odepisuji na tento email za účelem předání zpětné vazby na dnešní webinář a nevím kde mám začít. Mám úplně stejné pocity jako Vy - wooow bylo to úžasné! Když mi přišla pozvánka s detailem, že webík bude trvat 2,5h tak jsem si říkala, že to bude docela dlouhé, ale po třech a půl hodinách jsem měla pocit, že bych si to dala klidně znova :D Jste naprosto úžasní lidé a mě bylo opravdu velkým potěšením se dnešního webináře zúčastnit. Myslím si, že pouhých 140kč není dostatek peněz za tu hodnotu, kterou předáváte a pro příště si klidně nastavte cenu 2x vyšší ;) Po skončení webináře jsem měla pocit, že jsem rozebraná na atomy :D Musela jsem doslova utéct před mým přítelem, abych měla čas sama pro sebe a mohla vstřebat všechno, co jsem viděla a slyšela. Chci se podívat na záznam více než jednou a tak Vás moc žádám, abyste ho přidali na webovky KB do členské sekce <3 Největší hybnou silou pro mě z dneška má fakt, co řekla Monika - Vesmír neslyší naše slova, ale naše pocity spojené s myšlenkou. Dále mi spadla brada, když Josef říkal, že pocit z jídla má pro tělo větší sílu, než nutriční hodnota potraviny. Potom ty fakta z měření na dálku :O To je prostě hustý jako! Mám více poznámek a mnoho aha momentů, ale vypisovat je všechny asi nebudu. Jako součást programu R21 si uvědomuji, jak už jsem dávno zapomněla na to, z co všechno můžu být vděčná a KB patří moje veliká vděčnost za všechno, čeho jsem teď součástí. Příběhy na konci webináře jsou myslím důkazem toho, že prostš děláte tenhle svět lepším <3 a já Vám za to z celého srdce děkuji, děkuji, děkuji! Těším se na další shledání! S pozdravem Lenka
Lenka Bauerová
Děkuji Vám oběma z celého srdíčka za to, jak motivujete a dáváte energii tisícům a tisícům lidí už jen tím, že jste. Co se mi na webináři líbilo? Absolutně vše, protože i když jednu informaci slyším vícekrát, vždycky si z ní něco vezmu. Člověk totiž velmi rád zapomíná :) A co vylepšit? Ano, zlepšit se dá sice vždy něco, ale vidím ve Vás jen to pozitivní, proto Vám DĚKUJI, DĚKUJI, DĚKUJI za to, co děláte. S láskou, pokorou a vděčností, Mischelle
Mischelle
Byli jste moc úžasní,krásně jsem si to s Vámi užila,bylo moc příjemné si uvědomit spoustu věcí i přesto ,že je všichni známe, tak zapomínáme.Dalo mi to hodně uvědomění a už teď se těším na další vaši práci je úžasná a moc, Vám fandím. S pokorou a láskou Jana.
Jana
Ahoj, mně se moc webinář líbil. Hodně mi dalo, že bych měla celý den sledovat svoje pocity a být vděčná za to, co mám. Jsem na cestě osobního rozvoje cca půl roku, ale tak nějak se mi to všechno najednou spojilo dohromady a dává to nyní ještě větší smysl. Do teď jsem to dělala tak, že jsem si "jen" každé ráno meditovala a říkala afirmace, a přes den tak nějak nechala svým veškerým emocím volný průběh. Teď už také vím, že pokud mám "špatnou" emoci, mám ji přijmout a vypustit ze sebe...další střípek do skládačky. A jako bonus pro mě bylo zrcadlení...mám totiž v práci kolegyni, která mě svým chováním štve... Hodně moc mi Váš webinář dal. Mockrát děkuju. Zdraví Eva Hýblová
Eva Hýblová

Často kladené otázky:

Bude k dispozici záznam?

Ano, záznam vám pošleme po semináři a k dispozici bude dalších 48 hodin

Kam mi přijde odkaz na vysílání?

Po platbě vám vše dojde na vámi uvedený email. 

Jak dlouho bude seminář trvat?

Začneme v 10:00 a poslední přednáška bude v 15:00

Kde se bude vysílat?

Vysílat budeme přes aplikaci ZOOM, po platbě vám všechny informace dojdou na email

Budu potřebovat něco s sebou?

Doporučujeme deník, tužku, dobrou náladu a čas pro sebe :)

Bude prostor pro dotazy?

Můžete se ptát v průběhu vysílání, pokud to tak bude některý z mentorů cítit, tak rád odpoví

 

Cena Online workshopu je 490 Kč

 

Pokud platíte převodem může platba trvat i několik dní a tím pádem nemusejí peníze dojít včas. Proto Doporučujeme využít platební kartu, díky ní převedete peníze okamžitě a získáte okamžitý přístup. 

 

Kdyby cokoliv pište na podpora@klubbohatych.cz