fbpx

Vibrační ladění s Moni & Josefem

Speciální nedělní večer pro vibrační ladění a transformaci

21.3. 2021 od 19:19

S Josefem & Moni a vy u toho můžete být živě s námi.

Jak se setkáme a bude záznam?

 • LIVE PŘES ZOOM
  Po uhrazení vstupenky Ti přijde email s potvrzením a vstupem do zoom místnosti, kde se 21.3.2021 od 19:19 setkáme.
 • Záznam
  Pokud by ti do toho něco skočilo, nevadí, na 48 hodin bude k dispozici záznam, ale dopororučujeme udělat maximum pro to, aby si tam byl/a živě, má to větší sílu.

Proč si to nechceš nechat ujít?

 • Jsi průměrem 5 lidí, se kterými se nejčastěji setkáváš
  Už jsi to někdy slyšel/a? A tu je často ten kámen úrazu - nemáme ve svém okolí takové lidi, kteří by byli na té vlně, která se nám začala líbit. A to je právě ten důvod, proč chceš hledat způsoby, jak se setkávat s lidmi, kteří jsou vysoko-vibrační a je jedno, zda je to online nebo offline. Přijď si online pro dávku energie, která tě posune výš a tímto se můžeš sám se sebou naučit lépe pracovat, díky čemu pak do života přitahuješ jiné lidi, okolnosti, zážitky, zkušenosti.
 • Exkluzivita
  Josef a Moni velmi rádi sdílejí různé inspirace a rozhovory online. Ovšem pro tyhle večery s vámi posdílí něco, co veřejně neřeknou a sami poznáte, že je to zcela jiná atmosféra, než když je vidítě jenom online ve videu.
 • Kvantová Harmonizace
  Na závěr večera bude pro účastníky spuštěna kvantová harmonizace skrze výjimečnou technologii, která mění životy. Výsledky se vám postupně začnou odkrývat.

Večerem Tě provedou..

Moni je (ne)obyčejná holka z malého města z Východních Čech, která si vybudovala své svobodné podnikání doslova z pláže z Egypta. Přes spoustu strachů dokázala nemožné a dnes předává know how, jak lze transformovat svůj život, ať už jsou vaše cíle jakékoliv. Nezáleží totiž na tom, jaké karty vám byly do života dány, ale jak si s nima budete hrát. Podnikatelské záměry ji nasměřovali do osobního rozvoje, až se z ní stala mentorka vnitřního bohatství. Její dva online programy sklízí skvělé výsledky a ovlivnily životy více jak 3000 účastníkům.
Moni ČejkováPodnikatelka z pláže & Mentorka vnitřního bohatství
V roce 2012 vydělal první miliony, koupil první nemovitost, vyhrál titul mistra Aglie v kickboxu, v tu dobu myslel že mu patří Svět. V roce 2014 přišel o vše a málem i o holý život. Dnes Josef motivuje, inspiruje a předává naději ostatním. Jeho online kurzy a živými akcemi prošlo již přes 10 000 účastníků a jejich výsledky jsou úžasné. Když to dokázali ONI, dokážeš to i TY.
Josef HoangSvobodný Podnikatel & Vizionář

Účastí přispíváte na projekt SpoluToDáme:

844 Kč + DPH

Co tím získáš?

 • 2-hodinovou dávku mentoringu s Josefem a Moni živě s možností dotazů na závěr
 • Inspiraci a vibrační ladění, které tě může posunout na další level
 • Kvantovou harmonizaci
 • Tipy pro následující měsíc a záznam na 48 hodin

Často kladené otázky:

Bude k dispozici záznam?

Ano, záznam vám pošleme po semináři a k dispozici bude dalších 48 hodin

Kam mi přijde odkaz na vysílání?

Po platbě vám vše dojde na vámi uvedený email. 

Jak dlouho bude seminář trvat?

Začínáme od 19:19h

Kde se bude vysílat?

Vysílat budeme přes aplikaci ZOOM, po platbě vám všechny informace dojdou na email. Doporučujeme stáhnout alpikaci ZOOM

Budu potřebovat něco s sebou?

Doporučujeme deník a tužku na poznámky a hlavně ničím nerušený čas pro sebe 🙂

Bude prostor pro dotazy?

Ano během vysílání bude otevřen prostor pro dotazy ať už skrze chat nebo se můžete rovnou ptát v online místnosti.
Přeji Vám krásný den, nedělní sdílení bylo pro mě velmi inspirující a díky tomuto vysíláni jsem mohl vystoupit ze své komfortní zony a sdílet s ostatními své zkušenosti. Přišlo mi velké uvědomění, že člověk potřebuje být odvážný jak řekl Pepa a tady v tom vidím velkou sílu někam dál se posunout. Díky tomuto vysílání jsem si také uvědomil, že jsme průměrem pěti lidí, kterými se obklopujeme, tady mi to zapadlo do mé skládanky, které se postupně zvětšuje. Toto živé vysílání má z mého úhlu pohledu obrovskou sílu a je to uplně jiná atmosféra,než když sleduji Moni a Pepu na videu. Živé vysílání dává obrovský smysl a chci moc poděkovat Moni a Pepovi, že sdílí své životní zkušenosti dále mezi lidi. Jste pro mě inspirací ,že jde žít život ve zdraví, radosti, vntřním klidu, vyrovnanosti, svobodě a hojnosti. Díky Vám jsem si začal hodně věcí uvědomovat a měnit své vychozené nepropspěšné cestičky za cestičky zcela nové a musím říct, pokud člověk vytrvá a pracuje na sobě tak to přinese ovoce a hlavně skvělý pocit sám se sebe. Děkuji, děkuji, děkuji za vše co děláte. Má to obrovský smysl a význam. Budu se těšit na další živé vysílání.
Josef
Velmi děkuji za nedělní sdílení s Moni a Josefem. Jako vždy spousta skvělých informací. Super byl, nápad s vystoupením z komfortní zóny a možnost pro ostatní promluvit na ZOOMu. Pro mě, byl každý jeden příběh, který sdíleli ostatní, velmi inspirativní. Nejprve jsem přemýšlela jak se vymluvit nebo třeba vypnout kameru, ale nakonec jsem se hecla a šla do toho. I když jsem měla srdce v krku, ten pocit, že jsem překonala další strach stál za to 🙂 Děkuji za vše co pro nás děláte. S láskou Katka
Katka
Nedělní akce se mi moc líbila, ještě si musím webinář postit znovu, protože jsem nepobrala napoprvé všechno. Bylo tam hodně věcí nad kterými se postupně zamýšlím, pracuji na nich postupně. Je super, že je z toho záznam, protože je hodně věcí k zamyšlení a potřebuji si pustit vícekrát. Harmonizace je také super, mám více energie a lépe spím.
Petra

ZAČÍNÁME ZA:

Zde si můžeš rezervovat místo a přispět na vývoj projektu 
#spoluToDame

Co znamená, že přispíváte na projekt #spoluToDame?
Společně budujeme komunitu stejně naladěných lidí. 
Lidí kteří chtějí od života mnohem více než jen chodit do práce a platit účty.
Spolu to dáme je o komunitě a vzájemné podpory lidí, kteří se zajímají o osobní rozvoj a růst.
Váš příspěvek jde na rozvoj celého projektu a podpory ostatních.